Erişilebilirlik

KPMG, mümkün olan en geniş topluluğun erişebileceği bir web sitesi sağlamayı amaçlamıştır. Bu sayfa, web sitemizi görüntülemeniz ve gezinmeniz için kullanılabilecek ilave seçenekleri açıklamaktadır.

Tarayıcı

Bu web sitesi yaygın olarak kullanılan çoğu tarayıcıyı destekler; bununla birlikte en uyumlu biçimde Google Chrome ile çalışır.  Lütfen web sayfalarının, bir tarayıcının belirli sürümleriyle daha iyi çalışabileceğini ve bu durumun, bir tarayıcının en son sürümü için her zaman geçerli olmayabileceğini göz önünde bulundurun.

Ekran çözünürlüğü

Bu web sitesi tüm ekran çözünürlüklerinde görüntülenmek üzere tasarlanmıştır.

Görüntüler

Bu sitede yer alan tüm içerik görüntüleri açıklayıcı ALT öznitelikleriyle birlikte sunulmaktadır. Yalnızca görsel amaçlı grafikler, ekran okuyucuları tarafından görüntülenmelerinin önlenmesi amacıyla boş ALT özniteliklerine sahiptir. Grafikler ve şemalarda olduğu gibi görüntülerin önemli bilgiler içerdiği durumlarda, alternatif bilgiler satır içi açıklamalar biçiminde sunulur.

Ses dosyaları

KPMG ortam akışlarını dinleyebilmek için bir ortam yürütücüsüne (Windows Media Player, RealPlayer veya iTunes gibi) ihtiyaç duyarsınız. Bir ortam yürütücüsünü, genellikle geliştiricinin kendi web sitesinden ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Çoklu ortam

Bu web sitesi üzerinde yer alan çoklu ortam sunumlarını veya hareketli görüntü kliplerini görüntüleyebilmek için Adobe Flash Player’a (sürüm 8 veya üzeri) ihtiyacınız olacaktır. Tüm çoklu ortam içerikleri için metin seçenekleri de sunulmaktadır. Yazılımın en son sürümünü Adobe Flash Player sitesinden indirebilirsiniz.

Gezinme

Tüm sayfalar, ana sayfa, site haritası ve arama kutusuna yönelik bir bağlantı içermektedir. Gezinme sistemi, site içerisinde belirgin gezinme yolları sunabilmek amacıyla birbiriyle uyumlu olacak biçimde yapılandırılmıştır.

PDF belgeleri

PDF belgelerini okumak için bir ekran okuyucusu kullanmak istemeniz halinde, daha ayrıntılı bilgiye Adobe Access web sitesinden ulaşabilirsiniz.

JavaScript

Tüm site içeriğinde JavaScript kullanılmış olmasına rağmen, tarayıcılarında etkinleştirilmiş JavaScript bulunmayan site ziyaretçileri de gezinme ve arama gibi site özelliklerini tam olarak kullanabileceklerdir.

Daha fazla destek

Bu web sitesine ilişkin diğer sorularınızın veya geri bildirimlerinizin bulunması durumunda, iletişim formumuzu kullanın.